پلن درآمدی نودینو

تغیرات اساسی و بهبود در پلن درآمدی نودینو

جدیدترین خبرها از جلسه امروز بعدازظهر شرکت:

به یاری خداوند و با همت و تلاش مضاعف پرسنل زحمتکش شرکت نودینو درایام تعطیل و تا به امروز،

تغییرات اساسی در چارچوب ساختاری سایت نودینو دات آی آر و پلنهای درآمدی و پلتفرم جدید 95درصد به انجام رسیده و مراحل تکمیلی و تست های نهایی در حال انجام می باشد.

جناب مهندس جعفری امروز مراحل پیشروی کار رو به ما نشون دادند و طی چند روز آینده سایت جدید رو در اختیار حدود سی چهل نفر از لیدرها قرار داده خواهد شد و تست های نهایی روی میزکار این عزیزان انجام میشود.

و سپس ورژن جدید سایت در اختیار همه عزیزان قرار خواهد گرفت.

بزودی قالب جدید سایت و اپلیکیشن نودینو و چند اپلیکیشن دیگر، و چند فرصت درامدی رونمایی و نتیجه بسیاری از اصلاحات انجام شده از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.

لذا اندکی صبر و بردباری از سوی شما عزیزان باعث ایجاد بستر فکری مناسب برای ادامه تلاش مضاعف و تکمیل فعالیتهای رو به اتمام و دلگرمی اعضای زحمتکش شرکت خواهد شد.

از سوی دیگر، باید در نظر داشته باشید که نودینو تازه تازه داره کار اصلی شو شروع میکنه و تا به امروز هرچی بوده آزمون و خطا بوده و بس،

بماند که که من و خیلی از دوستان دیگه در همین دوره آزمون و خطا، بیکار نبودیم و طرحهای درآمدی شرکت، و همچنین تواناییهای خودمون را بارها و بارها آزمودیم تا زمینه برای فعالیت دوستان جدیدتر، هموارتر شود..

بزودی شاهد طرحهای جدید شرکت در قالبی جدید با تنوعی باور نکردنی، خواهیم بود..

خواهشی که از شما دوستان دارم، اینکه:

تا رسیدن خبرهای جدید از فعالیتهای تیم فنی، مصرانه و سخت روی آموزشهای افراد جدید،کار کنید و ذهنتون را از روی نداشته ها بردارید و روی داشته هاتون بگذارید.

به این ترتیب خواهید دید که آنچه که ما در اختیار داریم، تحت عنوان پلن معرفی افراد علاقه مند و مشتاق به فعالیت در نودینو، پلن ضعیفی نیست،بالعکس خیلی هم قدرتمند هستش..

شما فقط از طریق همین پلن، میتونید به درآمدهای میلیونی برسید،..
پس دریچه های پذیرشتون ذهنتون را باز کنید و با درایت تمام از این پلن برای معرفی بکار و پرزنت هاتون استفاده کنید و منتظر معجزه نباشید، چون معجزه خود شمایید..

آرزوی توفیقات روز افزون برای تک تک شما عزیزان دارم..

کانال تلگرام نودینو