فرصت های کسب کار و درآمدزایی در نودینو

کسب درآمد از نودینو

1-بعضی اپلیکیشن ها رایگان هستن پس شرکت طی قراردادی که با صاحب اپلیکیشن میبنده  برای هر نصب موثر

مبلغی رو دریافت میکنه و درصدی از این مبلغ هم برای کاربر معرف هست.

که در سایت جلوی هر اپلیکیشن رایگان مبلغی که به ازای نصب به کاربر پرداخت میشه مشخص شده.

2 -بعضی اپلیکیشن ها رایگان نیستن و مصرف کننده باید برای خرید اونها هزینهای رو بپردازه.

مثل اپلیکیشن نودینو. (البته ثبت نام و نصب اون رایگان هستش.)ولی برای استفاده کامل از محتواهای آموزشی

آن باید با پرداخت حق عضویت وارد جزیره ثروت شوید.

در اینصورت بخشی از اون هزینه برای صاحب اپلیکیشن و بخشی از اون برای شرکت هست و سود فروش

کاربرها بصورت درصدی از سود شرکت محاسبه و پرداخت میشه که در سایت جلوی هر اپلیکیشن پولی، مبلغی

که به ازای هر نصب به کاربر معرف پرداخت میشه مشخص شده.

3- برای اینکه درصد سود بیشتری داشته باشی میتونی بجای معرفی اپلیکیشن و نصب اون توسط افراد از سایت شرکت، خودت کد اشتراک گروهی خریداری کنی و سپس اونها رو به اطرافیانت بفروشی که در اینصورت شرکت سود بیشتری رو برات در نظر گرفته.

4-  همچنین برخی اپلیکیشن ها خدماتی رو درون برنامه ارائه میدن که پولیه. طبق قرارداد شرکت درصدی از مبالغی که مصرف کننده ها با خرید های درون برنامه ای پرداخت میکنن به نودینو میرسه و درصدی از سهم نودینو هم مادام العمر تا زمانیکه مصرف کننده داره درون اپلیکیشن ها خرید میکنه به کاربر معرف پرداخت میشه . پس هرچی نصب های مؤثرت بیشتر باشه درآمد
بیشتری ایجاد میکنی.

5- ممکنه تو کسی رو بشناسی که اپلیکیشن جالبی رو نوشته و دنبال راهی می گرده که برنامش رو تبلیغ کنه و به دست مخاطبینش برسونه .

در اینصورت میتونی اون شخص رو به شرکت معرفی کنی و درصدی از کل مبلغ قرارداد رو بعنوان حق معرفی دریافت کنی که قطعا مبلغ بالایی خواهد بود و با تمدید قرارداد در سال های آتی دوباره درصد معرفی تو به حسابت واریز میشه.

6- حالا ممکنه تو کسی رو بشناسی که دنبال یه تیم حرفهای می گرده تا براش یه اپلیکیشن حرفه ای بنویسن.

یا خودت بین صاحبان کسب و کار تبلیغ کنی و مزایای داشتن اپلیکیشن رو برای توسعه کسب و کارشون براشون روشن کنی.

در اینصورت هم میتونی اون شخص رو به شرکت معرفی کنی تا شرکت براش اپلیکیشن مورد نظرش رو بسازه و درصدی از مبلغ قرارداد ساخت اپلیکیشن رو بعنوان حق معرفی بگیری.

حالا اگر این شخص برای تبلیغ اپلیکیشن خودش بخواد با شرکت قراردادی رو ببنده، تو باز هم از قرارداد معرفی درصد خودت رو دریافت میکنی.

ممکنه برات این سوال پیش بیاد که شرکت از کجا متوجه میشه معرف اپلیکیشن هایی که نصب میشه و یا معرف کاربران جدید چه کسی هست.

هر کاربر هنگام ثبت نام یه کد مخصوص به خودش داره که همه جا با اون کد شناخته میشه و کاربران جدید و اپلیکیشن هایی که با کد معرف تو ثبت نام میشن کاملا مشخص هستن.

برای نصب برخی اپلیکیشن ها هم تو از سایت لینک مخصوص به خودت رو دریافت میکنی که هر کسی با اون لینک اپلیکیشن رو دانلود و نصب میکنه به نام تو ثبت میشه و سودش برای تو واریز میشه.

 

خلاصه اینکه روش های درآمدی با ذکر درصد سود کاربر به این صورت هست:

1- نصب اپلیکیشن( رایگان): 40 درصد سود شرکت به کاربر پرداخت میشه.

2- فروش اپلیکیشن (اپلیکیشن های پولی مثل نودینو): 40 درصد سود شرکت به کاربر پرداخت میشه.

3- خرید کد اشتراک بصورت گروهی و فروش آنها : 50 درصد سود شرکت به کاربر پرداخت میشه.

4-  خرید درون برنامه ای : 30 درصد سود شرکت مادام العمر از هر خرید به کاربر پرداخت میشه.

5-  معرفی اپلیکیشن جدید به شرکت : 4 درصد مبلغ قرارداد به کاربر معرف پرداخت میشه که با هر بار  تمدید قرارداد مجددا 4 درصد مبلغ قرارداد به کاربر معرف پرداخت خواهد شد.

6- دریافت سفارش ساخت اپلیکیشن توسط شرکت : 4 درصد مبلغ قرارداد به کاربر معرف پرداخت میشه.

دوباره یادآوری میکنم که برای بند های 1و2و3 درصدهای گفته شده از سودیه که طبق قرارداد شرکت با صاحبان اپلیکیشن ها به شرکت تعلق میگیره و برای هر اپلیکیشن متفاوت هست.

ولی در سایت جلوی هر اپلیکیشن سود شرکت و سود کاربر معرف نوشته شده .

برای فروش اپلیکیشن نودینو چون اپ برای خود شرکت هست از کل مبلغ اشتراک ماهانه، 40 درصد بعنوان سود فروش به کاربر معرف پرداخت خواهد شد.

همچنین فرآیند کسب و کار شرکت طوری طراحی شده که زمانیکه در فروش اپ ها رشد خوبی رو ایجاد کنی و نصب های اپلیکیشن ها افزایش پیدا کنه مبلغ درآمدت افزایش پیدا میکنه چون بخشی از مبلغ هر اپلیکیشن برای ایجاد انگیزه ی بیشتر و بطور عادلانه طی ارزیابی عملکرد دوره ای به کاربران معرف پرداخت میشه.

شرکت مثل خیلی از ادارات و سازمان ها هر ماه فعالیت تمام فروشندگان رو بررسی میکنه و مشخصه که هر معرفی که اپ های بیشتری رو بفروشه و بتونه نصب های مؤثر بیشتری رو برای شرکت انجام بده لایق تشویق و درآمد های بالاتری خواهد بود .

چطور میتونیم اپلیکیشن جدیدی را به نودینو معرفی کنیم؟

از طریق سایت رسمی نودینو به آدرس www.nodino.ir بخش پنل توسعه دهندگان.

چطور میتونیم به نودینو سفارش ساخت اپلیکیشن جدیدی را بدهیم؟

از طریق سایت رسمی نودینو به آدرس www.nodino.ir بخش سفارش اپلیکشین میتونیم
با ارائه توضیحات درخواست خودمون رو برای سفارش اپلیکیشن جدید ثبت کنیم.
چطور میتونم با معرف خودمون در ارتباط باشیم :
با ورود به پنل خودت در سامانه نودینو در قسمت مدیریت کاربران امکان مشاهده اطلاعات تماس با معرف خودت رو داری.

بازار کار ما کجاست ؟ مخاطبین ما چه کسانی هستن ؟

اگر دقت کنیم میبینیم الان حتی بچه های کوچک هم با اپلیکیشن ها آموزش میبینن یا سرگرم میشن . یک مثال عالی اپلیکیشن نازدونک هست که دنیای فوق العاده ای رو برای کودکان ایجاد کرده .

همینطور نوجوانان و بزرگسالان که هر کدوم نیاز های مختلفی رو با استفاده از اپلیکیشن ها تامین میکنن.

برای اینکه بتونی معرفی خوبی داشته باشی باید اول با توجه به سن و شرایط هر شخص نیازهاشو بسنجی و از بین اپلیکیشن های نودینو اپلیکیشنی که براش مناسب هست رو براش جذاب کنی و وقتی مخاطبت مشتاق شد اپلیکیشن رو که قبلا برای خودت نصب کردی رو تو گوشی خودت اجرا میکنی و تمام قابلیت هاش رو مشتاقانه براش توضیح میدی و کمکش میکنی که چطور اون اپلیکیشن رو با لینک مخصوص به خودت دانلود و نصب کنه.

وقتی که نصب اپلیکیشن انجام شد از اون شخص میخوای که تمام کسانی رو که احتمال میده این اپلیکیشن ها براشون جالب باشه رو بهت معرفی کنه.

یعنی براحتی از مشتری راضی خودت مشتریان جدیدت رو ارجاع میگیری و اگر در ارجاع گرفتن مهارت پیدا کنی خیلی سریع میتونی بازار خودت رو چند برابر افزایش بدی و درآمدت خیلی زود بالا میره.

پورسانت هامون رو چطوری دریافت میکنیم ؟

در پنل سامانه نودینو در بخش درآمدها امکان ثبت درخواست تسویه حساب وجود داره. موقع ثبت نام اطلاعات حساب بانکی خودمون رو وارد میکنیم. باید دقت کنی که اطلاعات حسابت رو دقیق و درست وارد کنی و حسابت مسدود نباشه.

براساس نوع فعالیتت در شبکه محتوایی نودینو پورسانتت مشخص میشه و این مبالغ با درخواست خودت ظرف مدت حداکثر 24 ساعت اداری به حسابت واریز میشه.

 

در نودینو نیازی به این نیست که شما از صبح تا شب توی فصل سرما و گرما از خانه بیرون بیایید و خدماتی رو بفروشین به کسانی دیگر‼
که آیا بخرند یا نخرند‼
در نودینو کافیه شما در خونه بنشینین و اپلیکیشن نودینو و اپ های درون نودینو را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده و پورسانت آنی دریافت کنید با یک نصب ساده اپلیکشن‼
تو مهمونی هاتون اپلیکیشن ها رو به فامیل معرفی کنید تا نصب رایگان انجام بدن و شما پورسانت بگیرین ?
کار از این ساده تر و اون هم با درآمده بین روزی 20.000 تا 500.000 تومان مگه داریم ‼

کانال تلگرام ما :

کانال تلگرام نودینو