کسب درآمد از FGS

 کسب درآمد از اپلیکیشن  FGS

نودینو FGS

در صورتی که تاکنون اپلیکیشن FGS را نصب نکرده اید یا برای ثبت نام و دانلود برنامه FGS و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

دانلود اپلیکیشن FGS  

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخدام اپراتور FGS با حقوق ثابت و بیمه به صفحه زیر مراجعه نمایید :

  استخدام رسمی با دریافت حقوق ثابت  

تحلیل درآمد زایی سیستم اف جی اس FGS

از آنجایی که اپلیکیشن FGS نتیجه چندین سال تفکر و تفحص برترین کارافرینان کشور و عصاره ای از چکیده تجربیات آنها و تلفیق آن با علم روز میباشد برای درامد زایی سیستمی پویا را تعریف کرده که در این سیستم تمامی افراد منفعت خود را دارند.

این اپلیکیشن برای هر فردی که به دنبال کسب درامد میباشد لینک هوشمند اختصاصی را تعریف کرده که این لینک هوشمند بسته به فعالیت فرد و جذب فروشگاه هایی که داخل اپلیکیشن انجام میدهد از هر فروش یا فعالیت اقتصادی درصدی از سود را میبرد.

باید دقت شود که منظور از فروشگاه چه فروشندگان محصولات و چه ارائه دهنده خدمات میباشد یعنی هم لباس فروش هم پزشک و هم وکیل و ….

به طور مثال برای شما بیان میکنیم که فرض کنید شما فروشگاه فرش فروشی را داخل اپ ثبت نام کرده اید و این فروشگاه از طریق لینک شما در این اپلیکیشن فروشگاه فعالی را میسازد که محصولات خود را به صورت هوشمند در صفحه فروشگاه خود قرار میدهد.

FGS از تمامی فروشگاه ها درصد تخفیفی را برای ثبت محصولات و خدمات میگیرد که این درصد تخفیف به دلیل ارائه محصولات به سی هزار بازاریاب تخصصی و همین طوربه خاطر جمعیت کثیری از مراجعه کنندگان و مصرف کنندگان وارد اپلیکیشن میشوند حداقل درصد تخفیف دو درصد میباشد که اگر ما به طور مثال فرض کنیم که فروشگاهی برای فروش بیشتر حداقل ۱۵ درصد تخفیف روی محصولات ثبتی خود داشته باشد به راحتی سود فردی که لینک هوشمند را میسازد محاسبه میکنیم .

به طور مثال فردی با ۴ ساعت فعالیت در روز در برنامه FGS را در نظر بگیریم:

کسب درآمد از اپلیکیشن FGS

اما این سیستم چه مزایایی برای یک اپراتور دارد:

۱ – افزایش کسب در آمد همیشگی

۲ – با لینک هوشمند خود میتواند درامدی همیشگی و با پورسانت دقیق داشته باشید و مدیریت کنید به این منظور که با لینک مهندسی شده خود که تمام پورسانتها به صورت هوشمند در تمامی وجه های اقتصادی اف جی اس که تعبیه شده میتواند با پخش آن و ارسال آن به فروشگاه ها و مصرف کندگان و .. سود همیشگی و دقیق که دغدغه اصلی بازاریاب ها هست را دریافت کند.

۳ – افزایش ارتقای ارزش اجتماعی

۴ – اگر به دنبال حقوق ثابت باشند میتوانند با فعال سازی میز کار اپراتور و ایفای نقش اپراتور FGS و انجام مراحل برنامه کاری داده شده به او در ماه حقوق ثابت دریافت کنند و علاوه بر حقوق ثابت میتواند پورسانت های پخش لینک هوشمند خود را هم داشته باشد.

۵ – برنامه های اعتبار خرید کالا به اپراتور ها در مراحل مختلف

دستورالعمل راهنمای اپراتور ها

بعد از ورود به اپلیکیشن برای هر یوزر و یا در اینجا که ما فردی که متقاضی فعالیت در اف جی اس را اپراتور مینامیم برای او یک لینک هوشمند و مهندسی شده ای ارسال میشود که هر فردی که از طریق این لینک وارد اپلیکیشن شود و هر پروژه اقتصادی و خرید و فروشی که داشته باشد به اپراتور محترم سود با پورسانت مشخص و همیشگی تعلق میگیرد.

اپراتور ابتدا باید پروفایل خود را کامل کرده و بعد از فعال کردن کیف پول خود و وارد کردن مشخصات بانکی خود در قسمتها ثبتی در کیف پول حداقل یک فروشگاه را به نام خود ثبت کند و سپس از طریق میز کار خود روی ایکون فعال سازی استخدام کلیک کند و سپس وارد میز کار اپراتور شده و فعالیت های خود را آغاز کند.

طبق قوانین تعریف شده اف جی اس هر اپراتور باید طبق برنامه کاری داده شده FGS پیش برود و همه مراحل را با موفقیت به پایان برساند.

که همه کارها به صورت روزانه و در ایکون برنامه کاری داده میشود و هر روز نتیجه گیری عملکرد کار اپراتور ارزیابی میشود و در صورت اجرای صحیح مبلغ روزانه به حساب کیف پول او واریز میشود که این تراکنش قابل رویت میباشد.

و اگر برنامه کاری با موفقیت انجام نشود اخطاری دریافت میکند که این اخطار اگر به عدد ۹ برسد دیگر نمیتواند در سیستم حقوق ثابت اپراتور فعال باشد و اکانت او ملغی میشود تا بعدا با بررسی سرپرست اپراتور و تیم مدیریتی علت بررسی شود که در صورت موجه بودن میتواند دوباره این مسیر فعال سازی استخدام را انجام دهد.

اپراتور های محترم قبل از هر چیز باید آموزشهای لازم برای استفاده از بخش های مختلف اپلیکیشن را از طریق راهنمای های ما دیده باشند و برنامه کاری خود را به صورت صحیح انجام دهند به طور مثال یک روز برنامه کاری میتواند پر کردن یک آزمون باشد و یا روز کاری بعدی جذب فروشگاه برای اف جی اس و روز دیگر گرفتن سفارش هوشمند سازی و….. برنامه کاری های مختلف.

سوالهایی که میتواند یک اپراتور داشته باشد :

۱- آیا این حقوق ثابت همیشگی میباشد و قابل برداشت است؟

بله تمامی حقوق های شما به صورت روزانه به حساب اف جی اس شما واریز میشود که قابل رویت در میز کار اپراتور و همین طور قسمت تراکنشهای
کیف پول میباشد اما برداشت به صورت ماهیانه و در صورت اجرای کامل و صحیح میباشد.

۲- ایا امکان برداشت زودتر از موعد ماهیانه حقوق میباشد؟ 

بعد از ثبت درخواست و ارجاع به سرپرست میتواند به صورت اعتباری و درون برنامه ای از امکانات اف جی اس که برایش تعریف میشود استفاده کند.

۳- ایا یک اپراتور میتواند جدا از حقوق درآمد دیگری داشته باشد؟ 

بله هر فردی میتواند در اف جی اس درامد داشته باشد و مهم هوش FGS است که باید در سیستم داشته باشد چرا که هر فرد میتواند با توجه به توانایی های خود با لینک هوشمند خود کارهای خارق العاده ای را بکند و درامدی فوق العاده بالایی داشته باشد.

اگر طبق تئوری فروش یک ساندویج و بردن سود بنز مسیر را طی کند میتواند به طور مثال اگر شغلش ساندویچ فروشیست و مشتری خریدار ساندویچ یک سرمایه دار و بنگاه دار ماشین های خارجی باشد و بتواند او را جذب کند و لینک هوشمند خود را به او بدهد میتواند با فروش یک ساندویچ به او سود فروش بنز او را هم ببرد.

چرا که این لینک هوشمند تمامی فعالیت های اقتصادی افرادی که از طریق لینک عضو میشوند را ثبت میکند و تمامی سود ها به صورت هوشمند و
همیشگی به حساب فرد صاحب لینک میرسد.

۴- آیا محدودیتی در جذب فروشگاه ها برای اپراتور وجود دارد؟ 

خیر هیچ محدودیتی وجود ندارد چرا که هر اپراتور به تعداد دلخواه میتواند فروشگاه جذب کند و سود ببرد از یک عدد تا بی نهایت

۵- ایا امکان فقط فعالیت غیر حضوری و پاره وقت هم در سیستم حقوق ثابت وجود دارد؟ 

برای استخدام و دریافت حقوق ثابت کارفرما یعنی اف جی اس دستورالعمل ها را صادر میکند و اپراتور برای دریافت حقوق ثابت خود باید تابع برنامه کاری خود باشد و به صورت صحیح آن را انجام دهد .

و این کار به پاره وقت میتواند حضوری و یا غیر حضوری باشد که اف جی اس تعیین میکند.

اما اگر حقوق ثابت نخواهد میتواند از طریق انتشار لینک خود در شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی به ثبت فروشگاه و گرفتن سفارش های هوشمند
سازی و فروش محصولات اف جی اس به سود خیلی خوب برسد و هر زمان که خواست فعالیت کند.

راهنمای افزایش فروش برای اپراتور

اگر تمامی سیستم های درامد زایی در دنیا رو مورد بررسی قرار دهید و با FGS مقایسه کنید متوجه این موضوع میشوید که FGS خیلی ساده با طرح چند مبحث شفاف سازی مالی و موثر و البته بهینه برای بازاریاب و فروشگاه ها وجه متمایز نسبت به سایر سیستم های درامد زایی دارد:

۱ – اف جی اس با ارائه لینک هوشمند که قابلیت رویت تمام تراکنشها و اتفاقات مالی میباشد و به صورت پایدار میباشد انگیزه فراوانی را برای کسب درامد کاربران خود در نظر گرفته که این باعث میشود با چند ماه فعالیت به صورت دائم درامد داشته باشند.

البته این به این منظور نمیباشد که این سیستم افراد را تنبل بار بیاورد بلکه افراد را جوری با سیستم مطابقت میدهد که مانند یک چرخه کاملا همیشگی از یک سود دائم بهره ببرند و این هوش اقتصادی در آنها ایجاد بشود که تمامی روابط انسانی میتواند به درستی برقرار شود و این درستی میتواند به روابط مالی هم ختم شود.

۲- اف جی اس برای راحتی کار تبلیغات لینکی را تعبیه کرده که کار انتشار و تبلیغات برای فروش محصولات خیلی اسان شده و فقط با انتشار یک لینک میتواند سود فوق العاده بالایی را داشته باشد.

شما کدام سیستم در جهان را میشناسید که ممکن است فقط با کلیک روی یک لینک سود میلیاردی از فروش داشته باشید به این ترتیب که هر کاربر میتواند یک فروشگاه عرضه محصولات و خدمات برای خود داشته باشد و از فروشگاه های مختلف محصولات و خدمات را برای عرضه قرار دهد.

حال ممکن است لینک شما در گروه شبکه های اجتماعی پخش شود که یک شرکت مثلا صد هزار لباس کار برای کارگران خود احتیاج دارد و فقط کافیست لینک شما را مشاهده کند و این باعث میشود که سود فروش هزاران لباس آن فروشگاه به صورت دائم و همیشگی با هر بار خرید به شما
برسد.

و از طرفی کارخانه یا فروشگاه ها که محصولات خود را عرضه میکنند بازاریابانی را برای لینکهای محصولات خود دارند که هر کدام هزاران بار لینک را به صورت حقیقی و مجازی پخش کرده اند پس برایش جذابیت دارد که تمامی محصولات خود را سریع و نقدی به فروش برساند.

۳- اف جی اس تنها سیستمی است که علاوه بر درآمد زایی اعتبارهایی را برای همه در نظر گرفته برای مصرف کننده به میزان خریدی که از تخفیفها در سال داشته اند به طور مثال اگر ۱۰ میلیون از تخفیف ها بهره برده باشد اگر نخواهد استفاده کند میتواند این میزان تخفیفات که به کیف پول اعتباریش پرداخت شده است را به میزان سه برابر این مبلغ یعنی ۳۰ میلیون تومان اعتبار خرید کالا با بازپرداخت بلند مدت و بدون سود را بهره میبرد.

و این یعنی که اگر شما از سیستمی خرید کنید میتوانید به اندازه اعتبار خریدهایتان اعتبار خرید کالا بدون سود دریافت کنید البته به تمامی فروشندگان و تولید کنندگانی که محصولات خود را با تخفیف مناسب به کاربران بازاریابان و مصرف کنندگان اف جی اس ارائه میدهد به میزان ۳۰ درصد تراکنش های فروش در سیستم اف جی اس اعتبار تامین کالا و مواد اولیه میدهد.

این یعنی که کالای خود را بفروش و به میزان ۳۰ درصد آن اعتبار خرید کالا قسطی و بدون سود دریافت کن .

۴- سیستم اف جی اس تنها سیستم هوشمند در جهان میباشد که با سیستم اسمارت AR خود تبلیغاتی هوشمند و سیستم پرداختی نوین را ارائه میدهد.

۵- سیستم اف جی اس برای کاربردی کردن تبلیغات بازی های و سیستم اسمارت و هوشمند سازی را تعبیه کرده است که به راحتی و به صورت محتوایی تبلیغات به بازار هدف میرسد.

۶- سیستم اف جی اس شفاف سازی مالی را برای جامعه اقتصادی به وجود می آورد که دست دلالهای نجومی خوار را از اقتصاد بریده .

۷- اف جی اس تنها سیستم هوشمندی میباشد که تمام سودهای کاربرهای خود را به بازار بورسی با ریسک کم و سود همیشگی هدایت میکند و هر کاربر میتواند انتخاب کند که بخشی از سودش وارد شریان اقتصادی مثبت و هوشمندی شود که سود جمعی را بر سود فردی ارجعیت قرار داده است.

۸- اف جی اس با برقراری سیستم مزایده محصولات و خدماتی را ارائه میدهد که هم فروشنده و هم خریدار سود بیشتری را از خرید و فروش خود میبرند.

۹- اف جی اس با توجه به جامعه بزرگ بازاریابی خود به جنگ فروش تمامی محصولات و خدمات میرود و این میتواند روز به روز این جامعه را بزرگتر کرده و با توجه به این که سود همه هوشمند شده و هر کس سود خود را به میزان تلاش و اعتبار خود میبرد.

۱۰- سیستم اف جی اس قالب های فروشگاهی برای ارائه محصولات و خدمات معرفی میکند که دارای قدرت تحیلی خرید وامارهای جالبی در مورد محصول میباشد تا شما خرید دقیق و با کیفیتی بر اساس قیمت کیفیت و…. داشته باشید.

۱۱- اف جی اس تنها سیستمی میباشد که رقیب شما با رضایت کامل به شما سود میدهد. 

۱۲- اف جی اس تنها سیستمی میباشد که علاوه بر فروش محصول به مشتری در فروشگاه میتواند از کسب و کار مشتری خود هم سود ببرد.

حال شما هم میتوانید شروع کنید و هر ایرانی میتواند یک بازاریاب باشد فقط کافیست که در قدم اول لینک هوشمند خود را ساخته و این تجربه درامدزا را شروع کرد.

ما در نمودار زیر راهنمایی را برای سود بیشتر شما آورده ایم که با استفاده از این نمودار میتوانید به راحتی افزایش درامد داشته باشید و فقط با چند ساعت کار مفید در روز میتوانید سودی دائمی و همیشگی دریافت کنید.

کسب درامد اپراتور FGS

چگونه فروش خود را سه برابر و حتی بیشتر کرد؟

شاید این طور به نظر بیاید که این یک جمله انگیزشی باشد و واقعیت نداشته باشد اما ما به شما ثابت میکنیم اف جی اس تنها سیستمی است که میتواند فروش شما را به طرز شگفت انگیزی چند برابر کند.

از آنجایی که FGS برای تمامی کاربران خود لینک هوشمندی را میسازد این اجازه را هم به آنها میدهد که بتوانند در این شریان بزرگ به وجود امده برای بازاریابی کالاها فروشگاهی را بسازند که محصولاتی که دلخواه خود هست و توانایی فروشش را دارند را از طریق لینک هوشمند خود در تمام شبکه های اجتماعی و حتی در دنیای حقیقی و با تبلیغات حضوری و دهان به دهان هم به محرز نمایش بگذارند.

البته باید به این نکته توجه کنید که مواردی باعث انگیزش بیشتر بازاریاب ها برای انتخاب کالای شما برای فروشگاه بازاریابی خود میشوند.

اما بخش جذاب درامد زایی؟؟

یکی از موثر ترین روشهای درامدزایی برای بازاریاب ها و اپراتورها ایجاد فروشگاه بازاریاب میباشد که این فروشگاه سیستمی پویا و جذاب را برای شما انتخاب میکند تا از تمام فروشگاه ها محصولاتی که مناسب زیر مجموعه جذب شده ی خود میباشد را انتخاب کنید و در ویترین نمایشی خود قرار دهید.

اصل بر این است که بر دو اساس فروشگاه ها به عموم نشان داده شود در صدر نشان دادن ها دو امتیاز مورد بررسی قرار میگیرد :

۱ .تعداد ویو لینک معرف اپراتور

۲ .تعداد افراد جذب شده توسط لینک

پس این دو امتیاز باعث میشود که فروشگاه بازاریایی که فعالیت بیشتری داشته است در صدر نمایش ها نشان داده شود از طرفی فروشگاه ها دنبال بازاریابهایی میروند که در صدر این جدول باشند.

البته باید به اینکته دقت شود که راه دیگر جست جوی شما از طریق جستجوی فروشگاه بازاریاب میباشد که بر اساس دسته بندی های شما و نام کالا های انتخاب شده .

پس باید شما کالاهایی را انتخاب کنید که کلمه کلیدی مناسب و دسته بندی مناسب و از همه مهمتر درصد تخفیفی مناسب داشته باشد.

پس فقط کافیست در فروشگاه بازاریاب کالاهایی را بگذارید که فروش با قیمت مناسب و تخفیف خوب و طرفدار زیادی داشته باشد به راحتی میتوانید در روز بالای صد کالا را به فروش برسانید.

و از آنجایی که در این سیستم هر اپراتور اگر اپراتوری را جذب کند و او هم فروشگاهی را انتخاب کند و فروشگاه بازاریاب را فعال کند سود زیر مجموعه ها از فروش در فروشگاه بازاریاب هم به او میرسد.

یعنی نه تنها از فروشگاه بازاریاب خود سود میبرید بلکه از رقیب بازاریاب خود هم سود میبرید البته در این سیستم مفهومی به نام رقیب وجود ندارد.

درآمد اپراتور fgs

کانال تلگرام نودینو