FGS چیست ؟

FGS چیست ؟

FGS یا ( سیستم مدیریت بازار ) نام برند تجاری پروژه کشوری حامی یا حمایت از کالا و کسب و کارهای ایرانی است.

طزح حامی یک پروژه بزرگ ملی در راستای رونق کسب و کارهای ایرانی و تولید کالای داخلی است که زیر نظر سازمان فرابورس اجرا می شود .

انجمن صنفی بازاریابان تهران و موسسه فاطر نگین ایرانیان یا ( شرکت فاطر نگین ایرانیان) از پیمانکاران اصلی طرح کشوری حامی هستند.

در حال حاضر این پروژه با همکاری شرکت بازارگستران قرن ( نودینو ) در سراسر کشور در حال فعالیت و دایر نمودن دفاتر نمایندگی می باشد.

در این طرح مصرف کنندگان و مشتریان می توانند کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از طریق اصناف و فروشگاه های طرف قرارداد مجموعه FGS به صورت اعتباری و اقساطی خریداری نمایند.

ناگفته نماند که فروشگاه ها و اصناف مبلغ کالا یا خدمات ارائه شده را به صورت نقدا از  FGS دریافت می کنند ولی مشتری آنرا به صورت اقساطی به FGS پراخت می کند.و مراحل انجام این پروسه به کمک بانکهای طرف قرارداد انجام می گیرد.

کلیه مراحل این کار در از طریق اپلیکیشنی به نام برنامه FGS انجام  می شود.

همکاری نودینو و FGS

نودینو FGS

مژده ای دیگر برای نودینویی های عزیز

با عضویت در سازمان مشترک Nodino & Fgs ، درآمد روزانه خود را به حداقل ۱۵۵ هزار تومان برسانید و از مزایای اعتبارات خرید کالا – دریافت کارمزد از محل بازاریابی کالای ایرانی – بیمه تامین اجتماعی – بیمه تکمیلی و ده ها خدمات و فرصت درآمدی دیگر بهره مند شوید.

جهت ثبت نام  در سازمان مشترک برای نودینویی ها ابتدا باید اپلیکیشن نودینو و اپلیکیشن FGS را نصب نموده و مراحل ثبت نام تان را تکمیل نمایید.

جهت دانلود و نصب اپلیکیشن نودینو لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

ثبت نام در نودینو

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود و نصب اپلیکیشن FGS لطفا به صفحه زیر مراجعه نمایید :

دانلود اپلیکیشن FGS

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آیدی ذیل در ارتباط باشید .
@Agentbazargostaran

کانال تلگرام نودینو