جزیره ثروت نودینو

جزیره ثروت چیست؟

تذکر : اصطلاح جزیره ثروت نودینو در اپلیکیشن قدیم بود که در اپ و وبسایت جدید ، حذف شده

و به جای آن گزینه پرداخت حق اشتراک درج شده است.

جزیره ثروت یکی از راه های کسب درآمد از طریق نودینو می باشد. هرکاربری که وارد سایت نودینو می شود میتواند انتخاب کند که وارد جزیره ثروت شود.

در جزیره ثروت نودینو یک سری خدمات نرم افزاری  مانند اطلاعات و آموزش های زیادی به عنوان مثال ( زبان انگلیسی، خیاطی، موسیقی ، طراحی و نرم افزارهای خدماتی مطرح و …)

وجود دارد که در فضای بیرون هزینه گزافی بابت آنها باید پرداخت کنید.

به غیراز استفاده از این خدمات میتوان درجزیره ثروت کسب درآمد نمود به این صورت که هرکاربری که توسط شما به این کسب وکار معرفی و وارد جزیره ثروت می شود 40% به شما پورسانت تعلق می گیرد.

در واقع فرد با پرداخت تنها 50هزار تومان حق اشتراک هم از خدمات و آموزش های متنوع وکاربردی این نرم افزار استفاده میکند .

هم  به مهارت هایش می افزاید و هم می تواند به راحتی با معرفی افراد و وارد شدن آنها به جزیره ثروت  کسب درآمد کند یعنی به ازای هر نفر 40% از 50هزارتومان یعنی 20 هزار تومان به شما تعلق می گیرد.

با یک حساب سرانگشتی اگر شما تنها 50 نفر را به این کسب وکار معرفی کنید و آن افراد وارد جزیره ثروت بشوند

50*20,000=1,000,000 ماهانه یک میلیون تومان بصورت ثابت  میتوانید درآمد داشته باشید حال هرچه تعداد افراد معرفی شده توسط شما بیشتر باشند به همان میزان درآمد ماهانه شما بیشتر می شود که بخودی خود مقدار قابل توجهی خواهد بود.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که شرکت یک سری جوایز و هدایا نیز برای افراد در نظر گرفته است که فعالیت بیشتری در این زمینه انجام میدهند و در واقع پشتیبان و مشوقی برای این کار میباشد.

افرادی که فعال باشند و دایرکتهای خودشون را هم به درآمد برسونن علاوه بر مبلغ 20 هزار تومان ، 10 هزار تومان هم به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد. این مبلغ در پایان هر ماه برآوورد و محاسبه میشه و به حساب کاربر واریز میشه.

ورود به جزیره ثروت هم از طریق اپلیکیشن امکان پذیر هست و هم مستقیما از طریق سایت نودینو.

پس از تکمیل ثبت نام رایگان ، در صورتی که از طریق وبسایت وارد پنل کاربری شوید می توانید روی  گزینه ورود به جزیره ثروت کلیک یا لمس نموده و با وروود به درگاه بانک مبلغ حق اشتراک را پرداخت نمایید.

در صورتی که از طریق اپلیکیشن نودینو وارد شده اید با لمس روی گزینه ورود به جزیره نودینو و پرداخت مبلغ 50 هزار تومان می توانید به جزیره ثروت وارد شوید.

جزیره ثروت نودینو

کانال تلگرام ما :

 

 

کانال تلگرام نودینو